Troska o bezpieczeństwo

Dbamy o bezpieczeństwo naszych pacjentów i pracowników

Celgene od początku swojej działalności przykłada ogromną wagę do kwestii związanych z zarządzaniem ryzykiem, czego najistotniejszym elementem jest system nadzoru nad bezpieczeństwem. Bezpieczeństwo jest wartością bardzo silnie zakorzenioną w kulturze naszej organizacji.

Bezpieczeństwo pacjentów
W Celgene wdrażamy programy, dzięki którym zwiększamy bezpieczeństwo pacjentów i staramy się optymalizować korzyści terapeutyczne przez nich odnoszone. Obejmują one opracowywanie kompleksowych kampanii informacyjno-edukacyjnych dla pracowników ochrony zdrowia, dotyczących prawidłowego leczenia oraz wdrażanie rygorystycznych zasad monitorowania stosowania naszych terapii w celu zapewnienia pacjentom jak najlepszych korzyści terapeutycznych.

Bezpieczeństwo pracowników
Podejmujemy innowacyjne działania w zakresie ochrony środowiska oraz zapewnienia bezpieczeństwa pracy, które skutecznie minimalizują zagrożenia zawodowe i środowiskowe. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby naszym pracownikom i gościom zapewnić bezpieczne, zdrowe i ekologicznie odpowiedzialne środowisko pracy.

Zachęcamy do odwiedzenia anglojęzycznej strony Celgene w celu szczegółowego zapoznania się z polityką społecznej odpowiedzialności biznesu, obowiązującej w naszej organizacji.
Przejdź do strony anglojęzycznej