Polityka prywatności

W Celgene uznajemy znaczenie ochrony danych osobowych i dokładamy wszelkich starań, aby we właściwy sposób ochraniać informacje dotyczące prywatności wszystkich osób, z którymi podejmujemy współpracę (lub nawiązujemy relacje biznesowe).

Nasza polityka prywatności i klauzule informacyjne zawierają ważne informacje dotyczące sposobów i powodów przetwarzania danych osobowych przez Celgene Corporation i jej oddziały na całym świecie, którym dane osobowe mogą być ujawniane oraz określają prawa osób fizycznych.

Zawiera omówienie zagadnień o tym, jak przetwarzamy i chronimy informacje o osobach fizycznych, w tym ogółu społeczeństwa, użytkowników witryny internetowej, kandydatów do pracy, partnerów biznesowych, kontaktów z regulatorem oraz pacjentów.

Niniejsza Klauzula zawiera informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych pracowników służby zdrowia oraz ekspertów współpracujących z nami.

Niniejsze obwieszczenie zawiera szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych osób, których dane dotyczą, których dane są przetwarzane przez Celgene w kontekście badań klinicznych, badań obserwacyjnych oraz innych projektów badawczych.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji na temat polityki prywatności i klauzul informacyjnych Celgene prosimy o kontakt z nami.

Ostatnia aktualizacja: Maj 2018 r.